تبلیغات
rihan - حبس برای پسر مُرسی به جرم اهانت به دادگاه

حبس برای پسر مُرسی به جرم اهانت به دادگاه

یکشنبه 8 اسفند 1395 09:16 ب.ظ

 

حبس برای پسر مُرسی به جرم اهانت به دادگاه

 • حبس برای پسر مُرسی به جرم اهانت به دادگاه

  خبر جدید زیر رو بخونید:

  منابع قضایی مصر از حبس یک ساله “محمد بدیع” رهبر اخوان‌المسلمین و “اسامه” پسر محمد مرسی به علت اهانت به دادگاه خبر دادند.

  مسئولان قضایی مصر روز شنبه اعلام کردند دادگاه جنایی قاهره در حکمی صدها متهم از جمله “محمد بدیع” و چند تن دیگر از رهبران اخوان‌المسلمین و “اسامه مرسی” پسر محمد مرسی رئیس جمهور سابق این کشور را به علت اهانت به دادگاه و اخلال در نظم جلسه دادگاه به یک سال حبس محکوم کرد.
  به گزارش اولین همراه به نقل از هافینگتون پست، امروز شنبه جلسه محاکمه ۷۳۹ نفر از رهبران و اعضای گروه اخوان‌المسلمین  بنا به اتهاماتی از جمله تحصن اعضای این گروه در اواسط سال۲۰۱۳ در حال  برگزاری بود که چند تن از متهمان در داخل قفس اتهام، فریاد می ‌زدند “محاکمه باطل است” و “حسن فرید” رئیس دادگاه نیز این متهمان را به یک سال حبس محکوم کرد.

  این جلسه دادگاه در مقر روسای پلیس در مجاورت مجتمع زندان‌های طره واقع در جنوب قاهره برگزار شد و از مجموع ۷۳۹ متهم ۳۸۵ نفر در دادگاه حضور داشتند و بقیه به صورت غیابی محاکمه شدند.

  اتهامات این متهمان، تحصن اعضای اخوان‌المسلمین در اواسط سال ۲۰۱۳ به دنبال عزل مرسی، مسدود کردن خیابان منتهی به مسجد رابعه العدویه در شمال قاهره و اقدام به قتل نیروهای امنیتی عنوان شده است.

  حبس برای پسر مُرسی به جرم اهانت به دادگاه از سایت های مرجع دیگر در اولین همراه منتشر شده است
  منبع


برچسب ها: حبس ، برای ، پسر ، مُرسی ، به ، جرم ، اهانت ،