تبلیغات
rihan - احداث پارکینگ ناوگان سنگین در اردبیل ضروری است

احداث پارکینگ ناوگان سنگین در اردبیل ضروری است

جمعه 25 فروردین 1396 02:36 ب.ظ

 

احداث پارکینگ ناوگان سنگین در اردبیل ضروری است • قدرت دانش آموز

 • احداث پارکینگ ناوگان سنگین در اردبیل ضروری است • قدرت دانش آموز

  راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل بر احداث پارکینگ ناوگان سنگین ونیمه سنگین که باعث برهم خوردن چهره شهر اردبیل شده تاکید کرد .

  به گزارش دانشجو برق، علی رحمتی در جمع مدیران شرکت‌های حمل و نقل کالا در پایانه بار شهرستان اردبیل از آمادگی کامل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای اختصاص شش هکتار زمین برای احداث این پارکینگ خبر داد و افزود : برای حل این معضل اجتماعی شهر اردبیل که در بعضی از شهرک‌ها و خیابان‌ها شاهد پارک خودروهای سنگین هستیم و این امر موجبات نارضایتی و گلایه شهروندان شده، این اداره کل در کنار تلاش‌ها و پیگیری‌های انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل با همه توان در میدان عمل آماده اقدام است .

  وی با اشاره به صدور سند مالکیت پایانه بار در آینده‌ای نزدیک بر ساماندهی و حل مشکلات این بخش و مدیریت تحویل بارنامه قول مساعد داد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی راهداران، رانندگان و فعالان عرصه حمل و نقل کالا و مسافر گفت : ترمیم و روکش آسفالت، خط کشی و سایر اقدامات ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان امسال با همه توان انجام خواهد شد و تمام برنامه ریزی‌ها برای اجرای هرچه بهتر این مهم در نظر گرفته شده است .


  انتهای پیام


برچسب ها: احداث ، پارکینگ ، ناوگان ، سنگین ، در ، اردبیل ، ضروری ،